Welcome, visitor! [ Login

İzmir Jigolo Mert

İzmir Jigolo Profilime Hoşgeldin, Bu benim bir yanda vahşi bir kötü çocuk, diğer yanda duyarlı, çekici bir beyefendi. Sana tüm dikkatimi vereceğim, sana kraliçem gibi davranacağım ve en şehvetli arzularını keşfetmene yardım edeceğim ki bu biraz daha cüretkâr görünebilir ama bunun seni korkutmasına izin verme.
İngilizce ve Almanca’nın yanı sıra köklerimden dolayı Türkçeyi de akıcı olarak konuşuyorum. Ben bir aşk adamıyım ve eğer daha az deneyimliysen sana çift dansında rehberlik edebilirim. Üniformayı Türk Donanması’ndaki zamanımdan sakladım. Deneyimli bir striptizci olarak size sana özel dans ve bildiğiniz gibi küçük bir gösteri önerebilirim. Ne de olsa ikimiz de günlük hayattan kaçmak ve izmir jigolo birlikte biraz zaman geçirmek istiyoruz.

İzmir Jigolo

İzmir Jigolo

Kendi Yerim Yok Sizin Yerinizede Geliyorum

Bayanlara Ve Çiftlere Geliyorum

İzmir Jigolo Mert 05534111394


Hizmetlerim :Masaj Sevgili Tadında Takılmak Yatak Oyunları Masaj Yağlı Yada Erotik
Kimlere Hizmet Veriyorum Bayan Evli Çiftler
Sessiz bir akşam, bir etkinlik, gezi ya da birkaç özel karıncalanma saati olması benim için önemli değil.
Moda, kültür, sosyoloji, psikoloji, maneviyat ve yaratıcılıkla ilgili her şeyle ilgileniyorum. Ayrıca bireyselliği seviyorum ve senin gibi eşsiz biriyle tanışmaktan çok mutlu olurum.
Diğer her şeyi bir sohbette zorunluluk olmadan tartışabiliriz.
seni dört gözle bekliyorum

Hanımlar bir refakatçi olarak sizde neyi takdir ediyor?
Benimle ilgili en iyi şeyler çekicilik, mizah, dikkat, huzur ve özgünlük. Tarzımla ortamı hızla rahat ve keyifli bir yere dönüştürüyorum. Ana olan bağlılığım ile her zaman emin ellerde olduğunuzu hissedeceksiniz.

Hayatta senin için ne önemli ve hangi değerlere göre hareket ediyorsun?
Empati: Tüm insanlarla uyumlu etkileşim benim için önemlidir. Herkes benzersizdir ve yaptıkları her şeyde tanınmayı hak eder.
Aktivite: Hayat, tadını çıkarabileceğimiz o kadar çok izlenim ve olasılık sunuyor ki, hadi uyanalım, koşalım ve bir şeyler deneyimleyelim.

Hobilerin neler?
Doğa yürüyüşleri, fitness, bisiklet, müzik dinlemek, gitar çalmak, kahve içmek, dans etmek, alışveriş yapmak, dışarı çıkmak.